d niepamiętnych czasów piękne, kaligrafowane zaproszenia, koperty, bilety wizytowe i winiety były obiektem sztuki życia codziennego. Napisane odręcznym,  efektownym pismem zaproszenie jest nie tylko wizytówką dla zapraszającego. Dbałość o codzienne,  użytkowe formy świadczy o wysokiej kulturze, dbałości, rozwiniętym poczuciu estetyki. Nie każdy ma jednak dzisiaj czas i chęć uczyć się kaligrafii na jedną czy dwie  okazje; dlatego też nasza pracownia w ofercie ma wypisywanie wszelkiego rodzaju zaproszeń, winiet, kart pamiątkowych, kopert, pocztówek, biletów wizytowych i wizytówek. 

Zamówienia tego typu należą do najbardziej żmudnych, ale też najprzyjemniejszych dla kaligrafa; tworzy on wtedy coś, co nie tylko olśni estetyką, ale znajdzie też zastosowanie praktyczne. Staje się nagle dekoratorem, zdobnikiem, który wprowadza nową jakość do życia codziennego - i tym samym syci zarówno swoją, jak i cudzą potrzebę piękna. Nie wspominając o tym, że zaproszenia z reguły dotyczą radosnych wydarzeń, takich jak śluby, wernisaże czy jubileusze. 

Każda kartka, winietka czy wizytówka odebrana z naszej pracowni będzie nosiła znamiona indywidualnej pracy i wysiłku skryby. Wychodzące z naszej pracowni spersonalizowane inwitacje są kwintesencją pojęcia handmade.

Oferujemy naszym klientom wypisywanie wszelkich spersonalizowanych detali, które ubarwią ich ślub czy przyjęcie. Mogą to być zarówno zaproszenia imienne jak i winiety na stół; wypisujemy też koperty z adresami dla najważniejszych gości lub bileciki wstępu czy karnety. W każdym wypadku proponujemy dużą liczbę opcji - do klienta należy wybór papieru, atramentu oraz kroju pisma, którym ozdobimy ważne dni w jego życiu. 

Tego typu zlecenia wyceniane są indywidualnie, zależnie od liczby zaproszeń czy kopert, stopnia ich skomplikowania oraz terminu, w którym mają być wykonane.

zosia i marek

 wizytowki